Ważne w lutym

  • 13 lutego o godz. 10.00 KRASNOLUDKI  ZAPRASZAJĄ NA UROCZYSTOŚĆ  Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
  • 14lutego o godz. 10.00 – BIEDRONKI ZAPRASZAJĄ NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
  • 20 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich lubiących działania plastyczne  na kolejne spotkanie twórcze z cyklu OGRÓD SZTUK
  • 21 lutego o godz. 12.30 Aktorzy Teatru SKRZAT wystąpią z przedstawieniem: ZACZAROWANE ŹRÓDEŁKO
  • 27 lutego o godzinie 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie edukacyjne z zakresu usprawniania ręki i przygotowania do trudnej nauki pisania w KLUBIKU ZRĘCZNEJ RĄCZKI UWAGA! Zmiana terminu: spotkanie zorganizowano w dniu 24 lutego – informacja była na ogłoszeniu w Przedszkolu
  • Kolejne spotkanie z bajkami ze starego rzutnika SLAJDOWISKO odbędzie się dopiero w marcu – ze względu na zwolnienie lekarskie pani Ewy
  • UWAGA!!! Uroczyste spotkanie z babciami i dziadkami dzieci Gr. IV – PSZCZÓŁKI odbędzie się po powrocie pani Ewy – wnuki mają więc nadzieję,  na wesołe wiosenne zabawy z babcią i dziadkiem.

 W lutym i na początku marca odbędą się  grupowe zebrania z rodzicami po I semestrze – informacje szczegółowe zostaną podane po ustaleniu terminów.

DYŻUR WAKACYJNY:

Na podstawie Zarządzenia Prezydenta Miasta Chorzów Nr OR.52.2020 z dnia 11 lutego 2020r. ustalono terminy przerw pracy w przedszkolach i harmonogram zorganizowanych dyżurów chorzowskich przedszkoli w miesiącach: lipiec, sierpień 2020r. Zarządzenie, terminy i harmonogram dyżurów do wglądu w przedszkolu.

W celu zapisania dziecka na dyżur wakacyjny, należy w terminie do 28 lutego wpisać dziecko na stosowną listę w przedszkolu.

REKRUTACJA:

informacje o harmonogramie i kryteriach rekrutacji na nowy rok szkolny: 2020-2021 znajdują się w zakładce NASZE PRZEDSZKOLE – REKRUTACJA  oraz na stronie BIP Przedszkola w zakładce OGŁOSZENIA – REKRUTACJA.

WAŻNE: Informujemy Rodziców dzieci już uczęszczających do naszego Przedszkola o konieczności złożenia deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu w kolejnym roku szkolnym. Deklaracje można pobrać u pań Woźnych lub Dyrektora. Termin składania deklaracji upływa w dniu 24 lutego 2020r. Nieoddanie deklaracji skutkuje utratą miejsca w przyszłym roku i koniecznością wzięcia udziału w rekrutacji ogólnej.