Ważne w sierpniu

TYDZIEŃ INTEGRACYJNY:

„Rzeczy nie są straszne dlatego, że są trudne.

Rzeczy są trudne dlatego, że są straszne.”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY kolejne pokolenie trzylatków, wstępujące w progi naszego przedszkola w roku szkolnym 2019/2020, do udziału w codziennych „integracyjnych” spotkaniach ze „swoimi paniami , w swojej sali, w swoim przedszkolu”. Dzieci wraz z  Rodzicami będą mieć okazję do oswojenia „strasznej przedszkolnej rzeczywistości”, by już nie było w niej „trudnych  i strasznych rzeczy”. Mamy nadzieję, że w ten sposób kolejne wrześniowe dni przedszkolne dla trzylatków, mają szansę stawać się radosnymi początkami wspaniałej przedszkolnej przygody. Przygody, będącej obietnicą wielu ciekawych zmian. Przygody z zabawą i nauką na rzecz aktywizacji własnego, dziecięcego rozwoju.

Zajęcia integracyjne będą się odbywać codziennie w dniach: 26-30 sierpnia od godz. 10.00 do 11.00.

Dzieci z pozostałych roczników, przyjęte w rekrutacji na nowy rok szkolny, zapraszamy do zwiedzania przedszkola i ogrodu przedszkolnego w dniach 29/30 sierpnia, w godz. 9.00-13.00 – w dowolnym dla siebie momencie.

2 września rozpoczniemy nowy rok szkolny. Oficjalnie spotkamy się na naszym przedszkolnym holu podczas Uroczystości Powitania ok. godz. 10.00. Dzieci w tym dniu przyprowadzamy zgodnie z indywidualnie deklarowanymi potrzebami, od godz. 6.00 do 8.45