Od poniedziałku 15 marca wracamy do prawie normalnego funkcjonowania, jednak ze względu na przedłużenie izolacji – w bardzo okrojonym składzie personelu kuchennego. Stąd nasza gorąca prośba do Rodziców, którzy mają możliwość zapewnienia opieki – zwłaszcza dzieciom poza obowiązkiem szkolnym – o nieprzysyłanie w miarę możliwości dzieci do przedszkola jeszcze w tym tygodniu. Wszystkie wycieczki zaplanowane na ten tydzień zostaną zrealizowane w kwietniu.
Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie 🙂




