WAŻNE W KWIETNIU

3 KWIETNIA o godz. 10.00  dzieci GRUPY IV – ZDOBYWCY wezmą udział w SPORTOWEJ SPARTAKIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW   na terenie  SP nr 5.

5 KWIETNIA  gościć będziemy Artystów Teatru SKRZAT ze spektaklem BAŚŃ O ZŁOTYCH DUKATACH

Również 5 KWIETNIA WIELKANOCNY  ZAJĄCZEK  PRZYKICA „BYĆ MOŻE???”    Z WIELKANOCNYMI KOSZYCZKAMI I INNYMI NIESPODZIANKAMI 🙂

 12 KWIETNIA od godziny 13.30 Pani Małgosia Ogórek będzie pełniła dyżur logopedyczny. Zapraszamy zainteresowanych do konsultacji.

12 i 14 KWIETNIA dzieci  5 letnie z rocznika 2017, wezmą udział w przesiewowym badaniu słuchu na terenie Lecznicy Dzieci i Dorosłych  ul. Powstańców w ramach Programu Profilaktycznego realizowanego przez Urząd Miasta Chorzów. Harmonogram wyjazdu zostanie podany indywidualnie. Prosimy o podpisanie ZGÓD RODZICA i przyniesienie ich do przedszkola do dnia badania.

13 KWIETNIA  w przedszkolu odbędą się warsztaty naukowe „EKSPERYMENTY I ZABAWY CIEKŁYM AZOTEM” przeprowadzone przez firmę edukacyjną  LAB OF LIFE

W nocy 14/15 KWIETNIA zorganizowana zostanie tematyczna ZIELONA NOC. W tym roku czeka nas KOSMICZNA WYPRAWA. PIERWSZEŃSTWO UDZIAŁU MAJĄ DZIECI 5 i 6 LETNIE Z GRUPY ODKRYWCÓW I ZDOBYWCÓW.

17 KWIETNIA Grupa IV ZDOBYWCY weźmie udział w lekcji bibliotecznej na terenie BIBLIOTEKI SZKOLNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5

20 KWIETNIA dzieci z Grupy III – ODKRYWCY oraz z  Grupy  IV – ZDOBYWCY wezmą udział w seansie naukowym na terenie PLANETARIUM „KOMETA NAD DOLINĄ SZWAJCARSKĄ”- szczegóły wkrótce.

28 KWIETNIA dzieci z Grupy III – ODKRYWCY oraz z Grupy IV – ZDOBYWCY wezmą udział w warsztatach edukacyjnych HUTNIK SUPERBOHATER na terenie MUZEUM HUTNICTWA  w Chorzowie

A na czas nadchodzących ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY życzymy WSZYSTKIM: DUŻYM I MAŁYM Zdrówka, Radości i Pokoju oraz lepszej – wiosennej pogody :)))