WAŻNE W KWIETNIU

12 KWIETNIA o godzinie 11.00 dzieci z grupy ODKRYWCÓW  I ZDOBYWCÓW  wezmą udział w spektaklu Teatru TRIP, który wystąpi ze spektaklem  z cyklu PODRÓŻE ZE SCENĄ   pt. W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ OPOWIEŚCI w Domu Kultury przy ul. Lompy.  Koszt biletów: 20,00, cały dochód TEATR przekazuje na rzecz Szkoły Podstawowej nr 10.

W nocy z 12 na 13 kwietnia organizujemy dla dzieci roczników 2017 i 2018:  ZIELONĄ NOC. W tym roku tematem przewodnim  jest  MISJA „NA RATUNEK ZIEMI” – zapisy i informacje szczegółowe na plakacie w przedszkolu.

16 kwietnia  gościmy w Przedszkolu Aktorów Teatru KANON ze spektaklem: KALEJDOSKOP ZAGROŻEŃ    

 19 kwietnia  organizujemy PRZEDSZKOLNE  SPRZĄTANIE  ŚWIATA.   W programie: zbieranie śmieci w otoczeniu przedszkola, porządkowanie i pielenie przedszkolnego ogródka wokół domku jeża, sadzenie kwiatów do donic, klombów i ogródka ziołowego przy „Oczku Wodnym” , a także wiosenne wpuszczenie rybek do „Oczka Wodnego”.                       Szczegółowe informacje pojawią się na plakacie w przedszkolu.

 22 kwietnia  z okazji tygodniowych obchodów ŚWIĘTA ZIEMI    od  godziny  9.00 dzieci poszczególnych grup wiekowych będą brały udział  w seansie HORYZONTARIUM.

21 i 22 maja wszystkie dzieci z rocznika 2018 wezmą udział  w przesiewowym badaniu słuchu w ramach Programu wczesnego wykrywania wad słuchu, corocznie organizowanego i finansowanego  przez Urząd Miasta w Chorzowie. Szczegóły organizacyjne podamy w maju.